<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=305146050211471&ev=PageView&noscript=1" />

Co nowego?

Jak szybko schudnę?

No właśnie, my kobiety w tym temacie jesteśmy szalenie niecierpliwe. Każda z nas chciałaby zrobić to jak najszybciej, bo to co nam ciąży to istny koszmar. Jedne z nas marzą by schudnąć 30kg inne będą szczęśliwe jak będą lżejsze o 5kg. Tak więc nasze marzenia i cele mogą być bardzo różne.

Dietetyk Kraków. Krakowskie Centrum Dietetyki nr 1 w Polsce

W dniu 21-22.11.15 na Ogólnopolskim Zjeździe Sieci Dobry Dietetyk i Fit Dietetyk w Luboniu pod Poznaniem, Krakowskie Centrum Dietetyki odebrało tytuł Najlepszego Centrum Dietetycznego Dobry Dietetyk w Polsce za rok 2015. Nagrodę odebrała Pani Martyna Diakow, która jest współorganizatorem i koordynatorem wyróżnionej placówki. Centrum Dietetyki w Krakowie zostało wyróżnione na najbardziej dynamiczny wzrost, wzorową jakość usług oraz bardzo ...

Targi Zdrowia i Urody Fit&Beauty w Krakowie

W dniach 20-21.06 odbyły się Targi Zdrowia i Urody Fit&Beauty w Krakowie gdzie wśród kilkudziesięciu wystawców zaprezentowaliśmy również stoisko naszego Centrum Dietetycznego Dobry Dietetyk w Krakowie. Udział w Targach uznajemy za wyjątkowo udany. Nasze stoisko cieszyło się ogromnym i nieprzerwanym zainteresowaniem, a z bezpośrednich konsultacji z naszymi dietetykami skorzystało ponad 150 osób.

Ogromne słowa podziękowania kierujemy pod adresem ...

POKAŻ